Informacja dla rodziców

 

Oświadczenie Zarządu Klubu

 

Zmiana terminu meczu

Informujemy, że meczy pomiędzy MKS SOKÓŁ Radzionków i SMS II LO Opole odbędzie się w dniu 14.12.2014 r. o godzinie 19:00 w hali MOSiRu w Radzionkowie przy ulicy Knosały 16.


 

Zapraszamy na mecz!

Serdecznie zapraszamy!

Dzisiejszy mecz będzie meczem charytatywnym, gramy go dla dzieci z Afryki, które budują Centrum Sportu. Zachęcamy każdego do wsparcia tego dzieła i wsparcia dzieci z Afryki. Podczas meczu będziemy zbierać rzeczy, które mogą się im przydać, i które nie zniszczą się podczas transportu np. koszulki, suche mleko itp.

 

Podziękowania

Dziękujemy byłemu Prezesowi SOKOŁA Radzionków Panu Kazimierzowi, który pełni funkcję Honorowego Prezesa, za ufundowanie bluz sportowych dla naszej młodszej grupy. Dziękujemy za wsparcie i oddanie dla naszego Klubu.

 

MECZ ZESPOŁU II LIGI!

 

Mecz kadetek - zapraszamy!

 

Kolejny mecz u siebie!

 

Małe sprawozdanie

Fakt, że Polska pokonała Wielką Potęgę Męskiej Siatkówki – Brazylię i została Mistrzem Świata zna chyba każdy, kto choć w najmniejszym stopniu interesujesię życiem sportowym. A czy lokalne społeczeństwo wie, że również w Naszym mieście mamy drużynę, która rozpoczęła swoją przygodę w II lidze kobiet? 27 września rozpoczęły się rozgrywki, gdzie zawodniczki naszego miejskiego klubu MKS Sokół Radzionków pod okiem trenera Krzysztofa Duszy debiutowały na scenie II ligi podejmując walkę w Opolu. Obecny zespół prowadzony przez wspomnianego już wcześniej Trenera Krzysztofa Duszę, tworzy  11 dziewczyn: Karolina Kuliś – kapitan zespołu, Izabela Górecka, Agnieszka Kasperek, Karolina Kmita, Izabela Kmiecik, Katarzyna Rudzka, Jolanta Skorupa, Adriana Świstek, Karolina Trepka, Agata Zjeżdżałka, Martyna Zysk.

Mecz z drużyna SMS LO2 Opole okazał się jednak zbyt nerwowy i stresujących dla podopiecznych Krzysztofa Duszy, bo pomimo walki uległy i przegrały swój pierwszy mecz w sezonie 3:0… Kolejną szansę na zwycięstwo MKS Sokół Radzionków miał podczas meczu na własnej hali podejmując Sokół 43 AZS AWF Katowice. Hala zgromadziła wielu kibiców, ale doping niestety nie wystarczył dziewczynom do pokonania rywalek z Katowic i również przegrały 3:0. Zespół składa się z ambitnych dziewczyn, a dwie porażki na początek sezonu zmobilizują je do cięższej pracy na treningach oraz wyeliminowania błędów, dzięki czemu będą mogły ze spokojem i pewnością osiągać sukcesy. Trzymamy za nasze dziewczyny kciuki i oczywiście zapraszamy wszystkich zainteresowanych na ich kolejne mecze.

 

MKS Sokół Radzionków- Silesia Volley Chorzów 2-3

Dzisiaj drużyna naszych kadetek w meczu z zespołem Silesia Volley Chorzów przegrała po wyrównanym meczu i walce do samego końca 2:3 (21:25, 25:10, 22:25, 25:21, 11:15). Dziewczyny pokazały wolę walki, jednak tym razem szczęście było po stronie przeciwniczek. Był to pierwszy mecz sezonu, zatem nic straconego!

Następną okazją do zwycięstwa będzie mecz wyjazdowy - a rywalem będzie UKS Net Piekary Śląskie. Spotkanie odbędzie się w
Piekarach Śląskich o godz. 17:00.

Kolejna okazja do kibicowania naszym kadetkom w meczu u siebie w środę 22. października o godz. 18.00 w hali MOSiR w Radzionkowie. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna KSS "Gumisie" Pyskowice. Wszystkich zapraszamy do kibicowania dziewczynom!

 
Więcej artykułów…

Sponsorzy Klubu:

Głównym sponsorem klubu

jest Gmina Radzionków

Spot Reklamowy UM Radzionków