DRUŻYNO DZIĘKUJEMY!

O&S MKS Sokół Radzionków wicemistrzem Śląska w siatkówce kobiet!

Dobiegł końca turniej finałowy o mistrzostwo III ligi kobiet. Radzionkowskie siatkarki uplasowały się na drugiej pozycji zdobywając tytuł wicemistrzyń Śląska! To, jak dotychczas, największy sukces Sokoła w rozgrywkach ligowych. Zajęcie drugiego miejsca uprawnia nasz klub do walki w ogólnopolskim turnieju finałowym, którego laureaci awansują do II ligi siatkówki kobiet. Odbędzie się on w kwietniu, o czym będziemy na bieżąco informowali.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim kibicom za doping, wsparcie i słowa uznania, a jednocześnie prosimy - bądźcie dalej z nami. Sezon się jeszcze nie skończył!


W składzie Sokoła Radzionków wystąpiły: Agnieszka Adamek, Wanda Cholewa, Joanna Górecka, Anna Garus, Anna Gnyś (kapitan), Jolanta Skorupa, Dagmara Markiewicz, Monika Garbaciak, Paulina Hawryłko, Magdalena Borek, Marlena Bębenek i Agata Zjeżdżałka.
Trener: Krzysztof Dusza


Sponsorzy Klubu:

Głównym sponsorem klubu

jest Gmina Radzionków

Spot Reklamowy UM Radzionków